O Nas

Posted on

Przedszkole Niepubliczne ,,Pod Topolą’’ w Krokowej funkcjonuje od 1995 roku. Mieści się na ulicy Kolejowej 19, na parterze budynku przylegającego do szkoły.

Przedszkole czynne jest przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30, oprócz dwutygodniowej przerwy w drugiej połowie sierpnia. Obok przedszkola usytuowany jest duży plac zabaw.

Dysponujemy bardzo dobrymi warunkami do zabaw i zajęć edukacyjnych, co sprzyja właściwie zorganizować proces dydaktyczno-wychowawczy i opiekuńczy w naszym przedszkolu oraz zapewnić wszechstronny i prawidłowy rozwój naszych dzieci.

Przedszkole dysponuje własną kuchnią, która zapewnia zdrowe odpowiednio zbilansowane do potrzeb dzieci posiłki, zgodnie z obwiązującymi normami żywieniowymi i przepisami higieniczno- sanitarnymi.

Dodaj komentarz